13 gru 2022

3.12.2022 #Mikołajki

3 grudnia #NaPolanie odbyła się zabawa mikołajkowa. We wnętrzach Dolnośląskiego Centrum Sportu odbyły się bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne i konkursy z nagrodami. Można było spróbować swoich sił w strzelaniu z biathlonowej broni laserowej i skorzystać ze ścianki wspinaczkowej pod okiem instruktora. W DCS stanął również symulator jazdy saniami Mikołaja.

Na terenie stadionu biathlonowego stanęły paleniska, w których można było samodzielnie upiec kiełbaskę. Na zewnątrz zaplanowano zabawy dla najmłodszych, w tym wspólne tańce i konkursy. Wszyscy chętni mieli okazje wziąć udział w rodzinnym biegu – sztafecie mikołajkowej, którą prowadził Robert Maćkowiak, utytułowany 400-metrowiec, olimpijczyk i były mistrz świata w sztafecie.

W trakcie całego wydarzenia nie mogło zabraknąć wizyty Mikołaja z elfami. Imprezę zakończyło rozświetlenie kilkumetrowej choinki, która znajduje się tuż przed Dolnośląskim Centrum Sportu.

Inne z tej kategorii

Inwestycja dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu.
Copryright © 2023 Polana Jakuszycka

Design by Proformat

Skip to content