28 paź 2022

Finał Ligii Runmageddonu pierwszy raz #NaPolanie!

W dniach 22-23.10.2022 r. na Polanie Jakuszyckiej odbył się Finał Ligii Runmageddonu na Polanie Jakuszyckiej. Runmageddon to największy w Polsce bieg z przeszkodami o poziomie trudności dostosowanym do możliwości każdego śmiałka.

Nowa lokalizacja stanowiła całkowicie nowe i zaskakujące wyzwanie dla startujących. Było to finałowe starcie zawodników Superligi RMG, w której podczas całego sezonu rywalizowało kilkaset osób. Jak wiemy nowa lokalizacja zawsze wiąże się z zaskakującą przygodą i nieprzewidywalnym wyzwaniem. Tym razem Runmageddończycy zmierzyli się z trasą zaplanowaną #NaPolanie. Podczas eventu chętni mogli wystartować w dwóch formułach: 6-kilometrowym Rekrucie z 30 przeszkodami oraz 21-kilometrowym Hardcorze z 70 przeszkodami.

Jednak Runmageddon to nie tylko pasjonujące wydarzenie dla startujących ale także świetny pomysł na weekend dla kibiców i całych rodzin. W specjalnie przygotowanym Miasteczku Kibica można było podziwiać starania uczestników, ich odwagę oraz siłę i charakter, a takżę spędzić miło czas.

Inne z tej kategorii

Inauguracja DCS Polana Jakuszycka

7 września ten dzień zostanie zapamiętany przez każdego miłośnika sportów w naszym kraju. Tego dnia odbędzie  się uroczyste uruchomienie jednego najnowocześniejszych ośrodków...
Inwestycja dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu.
Copryright © 2023 Polana Jakuszycka

Design by Proformat

Skip to content