OFERTY PRACY

Pomoc kuchenna

Praca - Polana Jakuszycka

Restauracja Dolnośląskiego Centrum Sportu Polana Jakuszycka poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku Pomoc Kuchenna. Nasza restauracja jest znana z wyjątkowych dań i doskonałej obsługi, a jako Pomoc Kuchenna będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu, pomagając w przygotowywaniu smacznych potraw i dbając o płynny przebieg pracy w kuchni. 

Wymagania: 

- Chęć do pracy w gastronomii i rozwijania umiejętności kulinarnych 

- Umiejętność pracy w zespole 

- Staranność i dbałość o szczegóły 

- Pozytywne podejście i gotowość do nauki 

- Przyjazne nastawienie i komunikatywność 

Obowiązki: 

- Pomoc kucharzom w przygotowywaniu składników i potraw 

- Zachowanie porządku i czystości w kuchni 

- Mycie naczyń i akcesoriów kuchennych  

- Wsparcie w utrzymaniu stanowiska pracy w należytej organizacji 

- Przygotowywanie prostych dań według wytycznych kucharzy 

Oferujemy: 

- Stabilne zatrudnienie 

- Konkurencyjne wynagrodzenie 

- Możliwość rozwoju zawodowego 

- Zniżki na usługi świadczone w obiekcie  

- Przyjazne środowisko pracy 

Jeśli jesteś gotowy na pracę w dynamicznym otoczeniu restauracyjnym i chciałbyś zdobywać doświadczenie w kuchni, prosimy o przesłanie swojego CV : rekrutacja@polanajakuszycka.pl. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Pomoc Kuchenna- Aplikacja". Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. 

Pani/Pana dane osobowe będziemy przetwarzać do 24 miesięcy od przekazania danych. 

Jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, mamy prawo przetwarzać Pani/Pana dane również w procesie przyszłych rekrutacjach, czyli do 24 miesięcy od przekazania danych. 

Nikomu nie udostępniamy Pani/Pana danych bez Pani/Pana wyraźnej zgody. 

Możemy przekazywać Pani/Pana dane wyłącznie osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki oraz podmiotom przetwarzającym dane w naszym imieniu. 

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. 

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. 

Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. 

Ponieważ podstawą przetwarzania danych może być wyrażona przez Panią/Pana zgoda, informujemy, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie, wystarczy wysłać wniosek o wycofaniu zgody na adres mailowy: sekretariat(małpa)dpin.pl. 

Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych narusza przepisy prawa, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) mającego siedzibę w Warszawie przy ul. Stawki 2. 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781 z pózn. zm.)”. 

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. 

Informujemy, że Administratorem danych jest Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kwiatkowskiego 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. 

Wyślij CV za pomocą poniższego formularza

  Administratorem danych osobowych jest Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Pełna treść tutaj.

  Pełna treść o przetwarzaniu danych osobowych


  Inne oferty pracy

  Inwestycja dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu.
  Copryright © 2023 Polana Jakuszycka

  Design by Proformat

  Skip to content